Pytanie Rozwijanie aplikacji na Xbox One?


Słyszałem, że tworzenie aplikacji dla Xboksa jest bardzo podobne do systemu Windows 8, ale nie znalazłem zbyt wielu sugestii, dlaczego tak jest.

Czy istnieje jakakolwiek dokumentacja dotycząca tworzenia aplikacji Xbox One (nie gier, aplikacji, takich jak Netflix itp.), A nawet jak ubiegać się o uzyskanie takich informacji?


14
2017-11-25 02:50


pochodzenie


Jakieś szczęście z tym w końcu? Trudno mi znaleźć informacje dotyczące rozwoju aplikacji Xbox nawet teraz - 10 miesięcy później. - SimonGates


Odpowiedzi:


Ważna aktualizacja na ten temat:

Każdy Xbox One może teraz przejść do trybu programisty poprzez aplikację trybu Xbox Dev. Gry i co ważniejsze aplikacje mogą teraz być rozwijane przez każdego.

FAQ na ten temat: http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/apps/developer-mode-activation-app-faq


2
2018-06-13 08:54

Próbowałem znaleźć więcej szczegółów. Wygląda na to, że nadchodzi możliwość tworzenia aplikacji:

http://arstechnica.com/gaming/2013/10/wait-can-the-xbox-one-really-run-generalized-windows-8-apps/

Nic, co można dziś ogłosić, ale kiedy mówię o tym wspólnym rdzeniu,   widzisz ten wspólny rdzeń w akcji, będąc zdolnym do celowania w inne   urządzenia z biegiem czasu, które uruchamiają silnik Windows 8.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zacząć myśleć o tym   opracowanie dla Xbox One, logiczną rzeczą do zrobienia jest [do] budowania   Aplikacje Windows 8.

W WinRT jest kilka dodatków, które umożliwiają interakcję z Kinect:

http://www.oxm.co.uk/59024/features/what-its-actually-like-to-develop-for-xbox-one-microsoft-explains/?page=2

Aplikacje są bardzo podobne do Windows 8, tak jak wiele przynieśliśmy   przestrzeni nazw Windows 8 - WinRT może być użyty do ich budowania   aplikacji, czas potrzebny na przeniesienie aplikacji Windows 8 do   nowy Xbox? To super, bardzo łatwe. Jest kilka rzeczy, które dodaliśmy do   platforma do obsługi gestów, obsługi głosu i obsługi dziesięciu   paradygmaty UI stóp.

W tej chwili wydaje się, że możesz maksymalnie wypróbować swoje pomysły na aplikacje w WinRT i poczekać, aż pojawi się SDK Xbox One.


13
2017-11-26 16:05Dzięki za zaniedbanie bez przekazywania żadnych opinii! - Gareth Oakley
@Domecraft - właśnie dostałem bonus stowarzyszenia. Dziękuję za przywrócenie równowagi karmy :-) - Gareth Oakley
Inną opcją może być zbudowanie aplikacji internetowej i wyświetlenie jej w IE - możesz przypiąć strony internetowe do pulpitu nawigacyjnego i powinieneś być w stanie przyciągnąć IE, jeśli interesuje Cię ta funkcja. - Gareth Oakley
Właśnie ogłoszono w Build: engadget.com/2014/04/02/universal-windows-apps-on-xbox - Gareth Oakley


Pracowałem nad kilkoma aplikacjami do uruchamiania na Xbox One. Niestety, nie możesz dostać aplikacji na platformę, chyba że zostałeś zaproszony (w tym momencie), jednak plotka głosi, że MS może otworzyć platformę nieco więcej w następnym roku lub dwóch.

Cała dokumentacja i informacje dotyczące samego rozwoju są pod ścisłą NDA, więc jest bardzo mało prawdopodobne, aby znaleźć szczegółowe informacje.

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz zawsze spróbować skontaktować się z zespołem Xbox, aby uzyskać więcej informacji.


5
2017-12-05 09:29

Firma Microsoft obecnie nie posiada oficjalnej dokumentacji dla aplikacji Xbox One, jednak wydaje się, że jeśli przejdziesz tutaj: http://www.xbox.com/en-us/Developers/id Możesz się zarejestrować, aby zostać programistą dla Xbox One i uzyskać pakiet programistyczny, dzięki któremu możesz tworzyć aplikacje.

Główne informacje na temat tworzenia dla Xboksa można znaleźć pod adresem http://www.xbox.com/en-US/developers, w tym sposób rejestracji w zestawie rozwojowym Xbox One  oraz różne narzędzia i oprogramowanie pośrednie, które można wykorzystać do tworzenia gier / aplikacji na Xbox. Więcej dokumentacji do Xbox One najprawdopodobniej zostanie opublikowane pod koniec tego roku.

Aby dodać do tego, co powiedziałem, zalecam tworzenie aplikacji dla telefonów z systemem Windows, ponieważ pokaże ona Microsoft, że można z powodzeniem tworzyć aplikacje dla swoich produktów. Jeśli Twoja aplikacja pobiera wystarczającą liczbę pobrań, prawdopodobnie pozwoli Ci utworzyć aplikację na Xbox One, ponieważ masz już historię utworów


3
2017-11-25 03:10"szukamy profesjonalnych niezależnych twórców gier, którzy mają udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu gier na konsole, komputery stacjonarne, telefony komórkowe lub tablety." Tak, z wyjątkiem mówię o aplikacjach, a nie o grach: / Wygląda na to, że Microsoft nie dzwoni do ciebie po pierwsze dla aplikacji, teraz nie ma sposobu, aby dostać się do ekosystemu - Earlz