Pytanie Zmień nazwę użytkownika konta GitHub


Chcę zmienić nazwę użytkownika mojego konta na GitHub, ale nie mogę go znaleźć. Czy to w ogóle możliwe? Aby wyjaśnić, nie mówię o parametrze user.name w repozytorium git, ale o nazwie rzeczywistego konta GitHub.


76
2018-02-08 10:54


pochodzenie
Odpowiedzi:


Tak, to możliwe. Ale najpierw przeczytaj, "Co się stanie, gdy zmienię swoją nazwę użytkownika?"

Aby zmienić nazwę użytkownika, kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu, a następnie kliknij Settings. Po lewej stronie kliknij Account. Następnie kliknij Change username.


125
2018-02-08 11:10Możesz edytować go więcej niż jeden raz (2016). - codefl0w


Tak, to stare pytanie. Ale jest to mylące, ponieważ był to pierwszy wynik moich poszukiwań i obie odpowiedzi nie są poprawne.

Możesz zmienić swoją nazwę konta Github w dowolnym momencie. 

Aby to zrobić, kliknij swoje zdjęcie profilowe> Settings > Account Settings > Change Username.

Łącza do repozytoriów przekierowują do nowych adresów URL, ale powinny być aktualizowane w innych witrynach, ponieważ osoba, która wybiera porzuconą nazwę użytkownika, może przesłonić te linki. Linki do strony Twojego profilu będą 404 dniami.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz oficjalna strona pomocy.

Co więcej, jeśli chcesz zmienić swoją nazwę użytkownika na inną, ale ta konkretna nazwa użytkownika jest pobierana przez kogoś, kto był całkowicie nieaktywny przez cały czas istnienia konta, możesz zgłosić swoje konto do kucania.


29
2017-09-11 13:55To jest sposób, aby zrobić to teraz (2015). - Felipe Alarcon
Nie rozumiem. Czy Sapan nie powiedział, żeby kliknąć to samo? - johnny
@johnny, przeglądając zdjęcie z 9 kwietnia 2015 r. na stronie internetowej web.archive.org ujawnia, że ​​w czasie mojego postu nie było jednej, ale dwie odpowiedzi i że odpowiedź Sapana była inna. Został zmieniony w odpowiedzi na komentarz pozostawiony przez codefl0w. - Aaron Cruz
FYI, możesz kliknąć "edytuj [data]", aby zobaczyć historię edycji, zamiast kopać w archiwum. - Rob Hogan