Pytanie Błąd Xamarin w iOS: nie można rozwiązać odwołania


Jeśli skonfiguruję rozwiązanie Xamarin.Forms w VS 2013 i spróbuję uruchomić wersję systemu iOS, nie uda się z powodu następującego błędu:

Błąd 2 Nie można rozstrzygnąć odniesienia: / Users / Koray / Library / Caches / Xamarin / mtbs / builds / WalkiOS / aae389efbebffd5cd3625dcf99aad02c / C: / Program Files (x86) / Assemblies Reference / Microsoft / Framework / Xamarin.iOS / v1.0 / Fasady / System.Collections.Concurrent.dll Walk.iOS

Host Xamarin Build dla Visual Studio został skonfigurowany i kilka tygodni temu działało dobrze. Nie mogę znaleźć niczego, co naprawiłoby błąd.


11
2017-07-12 00:11


pochodzenie


Myślę, że to dlatego, że nie można znaleźć ścieżki odniesienia. może być konieczne ponowne ręczne odniesienie do niego. - M.kazem Akhgary
@ M.kazem Akhgary Próbowałem go też nie działa. Ten sam błąd ... - Ybrin


Odpowiedzi:


Rozwiązaniem jest aktualizacja Xamarin na obu komputerach do tej samej wersji. Powinno to działać dobrze, jeśli to zrobisz.


16
2017-07-12 12:11To rozwiązanie pomogło mi dzisiaj, zaoszczędziłeś mi tyle czasu! Dziękuję Ci :) - Ninja9
hi..how mogę sprawdzić, która wersja została zainstalowana w mac? - Neelam Prajapati


Może się to zdarzyć, jeśli dołączysz bibliotekę, która nie jest częścią Xamarin.iOS. Na przykład, gdy włączysz Alt-Enter z ReSharperem i automatycznie doda odniesienie, myślisz, że będzie działało, a właściwie nie ma odpowiednika w systemie iOS. Stało się tak, kiedy miałem ReSharpera dodając System.Web. Błąd wyglądał jak System.EnterpriseServices.Wrapper, ale faktycznym błędem była biblioteka non-Mono / non-iOS, do której odwołuje się mój projekt. Niestety komunikat o błędzie jest skutecznie błędny. Mam nadzieję że to pomogło!

Odpowiedź Ybrina jest również prawdziwa. Natrafiłem na ten artykuł SO, szukając innej odpowiedzi, a skończyło się na szukaniu tej alternatywnej odpowiedzi.


1
2017-09-04 22:06