Pytanie Nie można rozwiązać błędu zależności


Zaimportowałem projekt androida z jednością jako moduł do mojego istniejącego projektu studia na Androida i wymyśliłem te błędy podczas stopniowej synchronizacji.

Błąd: Nie można rozwiązać zależności dla ": app @ release / compileClasspath": Nie można rozwiązać projektu: markerlessAR1.   Otwórz plik
Pokaż szczegóły


11
2017-11-18 07:17


pochodzenie


Podaj swój build.gradle (app).
Czy mógłbyś udostępnić swój plik build.gradle? - freak
mając ten sam problem. :( naprawiłeś to? - Zarashi99
powiedz nam, jak dodałeś projekt Unity, i pokaż pliki build.gradle i settings.gradle - Leonardo Acevedo
Myślę, że twój problem związany z importem projektu Unity do Android Studio Project. Możesz przeczytać na: stackoverflow.com/questions/35535310/.... Mam nadzieję, że ci się przyda - chaunv


Odpowiedzi:


Rozwiązałem sprawę po mojej stronie. Plik classes.jar był brakujący z mojego pliku AAR (nie znalazłem tego .jar kiedy "rozpakowałem" AAR). Więc to, co zrobiłem, przebudowałem mój plik AAR przez ponowne wykonanie gradlew assemble a następnie zaimportował ten nowy AAR do mojego projektu aplikacji na Androida.

Jeśli chodzi o przyczynę braku pliku classes.jar z mojego pierwszego pliku AAR, muszę jeszcze odkryć tajemnicę tego. Myślę, że zapomniałem wykonać polecenie gradle i właśnie wybrałem dostępny plik AAR z nowo utworzonego modułu Android z projektu aplikacji Unity-exported (ponieważ byłem zbyt podekscytowany).


2
2018-04-20 14:21