Pytanie Visual Studio 2010: Embed Typy Interop


Znalazłem kilka informacji na ten temat Blog Scotta Hanselmansa

Czy ktoś dokładnie wie, co to znaczy?

Czy jest to tylko w przypadku podstawowych zespołów interopii Office, czy też mogę użyć tego do osadzenia mojej biblioteki Redemption lub innych bibliotek COM?


10
2017-10-20 19:14


pochodzenie
Odpowiedzi:


Proces opisany na blogu Scotta Hanselmana jest nazywany Wpisz równoważność, raczej mdły termin dla obsługi CLR 4.0 dla zespołów typu COM interop. Chociaż nie miałem szansy na to spojrzeć, w kanale 9 jest film, który omawia to:

Raja Krishnaswamy i Vance Morrison: CLR 4 - Równoważność typów wewnętrznych
http://channel9.msdn.com/shows/Going+Deep/Raja-Krishnaswamy-and-Vance-Morrison-CLR-4-Inside-Type-Equivalence/ 

Najwyraźniej możesz napisać własne zestawy "równoważności typów" i osadzić je. Zauważ, że to prawdopodobnie nie dotyczy tylko jednego zespołu COM; Zespoły równoważności typów implementują interfejs o nazwie IApplication. Spójrz tutaj:

Postępy w systemie .NET Type: Typ Equivalence Demo http://blogs.msdn.com/mshneer/archive/2008/10/28/advances-in-net-type-system-type-equivalence-demo.aspx


7
2017-10-20 19:43

Jedna uwaga na temat: jeśli dodasz referencję i właściwość "Embed Typy interopów = true "- może to spowodować pewne błędy kazuistyczne podczas kompilowania: - widzisz, co wewnątrz odniesienia mają funkcje i własności - ale kompilator nie znajduje go i nie generuje błędów!


1
2017-12-27 08:39